ICAHN STADIUM, RANDALL'S ISALAND, NEW YORK         OCTOBER 26, 2013

 
                              BOYS 8 & UNDER
Place No.   Name               Ag Team                        
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   859 Zackary Haseley    7  Zodiacs Track Foundation     7:53.3 
    2   868 Joshua Nickens     8  Zodiacs Track Foundation     8:28.6 
    3   857 Jared Dawson       8  Zodiacs Track Foundation     8:30.0 
    4   861 Micah Johnson      8  Zodiacs Track Foundation     8:44.0 



                                BOYS 9 & 10
Place No.   Name               Ag Team                        
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   840 Azaan Dawson       10 New Haven Age Group TC       6:13.2 
    2   819 Tavon Williams     10 Bronx Tigers                 7:14.6 
    3   885 Harrison Soules    9  UNATTACHED                   7:29.3 
    4   837 Kylan Mitchell     9  Extreme Runners              7:31.8 
    5   878 Julian Coley       10 ZODIACS                      8:17.1 
    6   854 Elijah Adams       9  Zodiacs Track Foundation     8:28.9 



                               BOYS 11 & 12
Place No.   Name               Ag Team                          
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   838 Shedrick Mitchell  11 Extreme Runners              6:14.9 
    2   826 Quinten Perrineau  11 ECLIPSETrackandField         6:25.8 
    3   845 William Goodwin    11 Unattached                   6:27.2 
    4   848 Andrew Kornfeld    12 Unattached                   6:27.6 
    5   812 Kadarai Booker     12 Bronx Tigers                 6:35.7 
    6   809 Hamza Muijtahid    12 Awesome Power TC             6:36.0 
    7   802 John Armstrong     12 Awesome Power TC             6:36.4 
    8   843 Colin Craig        11 Unattached                   6:37.2 
    9   841 Leart Bakraqi      11 Notre Dame TC                6:45.7 
   10   876 Lajuan Gough       12 METROPOLIS                   6:56.7 
   11   850 Sammy Schindel     11 Unattached                   7:04.0 
   12   832 Jordan McCray      12 Envy Track Club              7:06.9 
   13   806 Leo Kearns-Stanl   11 Awesome Power TC             7:26.3 
   14   851 Ezra Stern         12 Unattached                   7:37.4 
   15   881 Mark Daly          11 METROPOLIS                   9:15.6 



                               BOYS 13 & 14
Place No.   Name               Ag Team                          
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   846 Darius Gordon      14 Unattached                   6:05.3 
    2   886 Jahmar Fitzgerald  13 AWESOME POWER                6:14.2 
    3   849 Maxwell Schindel   14 Unattached                   6:31.4 
    4   814 Michael Miller     13 Bronx Tigers                 6:42.4 
    5   867 Taje Nelson        14 Zodiacs Track Foundation     7:05.3 
    6   863 Dalvin Lelie       13 Zodiacs Track Foundation    11:10.7 



                                
Place No.   Name               Ag Team                         
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   873 Xavier Wajid       16 Zodiacs Track Foundation     5:53.5 
    2   811 Elan Anderson      15 Bronx Tigers                 6:10.8 
    3   821 Abass Braimah      16 ECLIPSETrackandField         6:29.7 



                              GIRLS 8 & UNDER
Place No.   Name               Ag Team                        
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   842 Julia Plawiak      8  Notre Dame TC                7:22.2 
    2   818 Jaida White-Diaz   8  Bronx Tigers                 7:36.3 
    3   871 Tamara Rodrigues   8  Zodiacs Track Foundation     7:41.9 
    4   813 Skye Johnson       8  Bronx Tigers                 7:53.0 
    5   830 Serenity Downey    7  Envy Track Club              7:58.8 
    6   864 Kaylyn Lelie       7  Zodiacs Track Foundation     8:14.8 
    7   862 Desiree King       8  Zodiacs Track Foundation     8:17.4 
    8   880 Klaysha Medas-King    RUFF KUTZ                    8:50.0 



                              GIRLS 9 & 10
Place No.   Name               Ag Team                        
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   810 Sara Muijtahid     10 Awesome Power TC             7:21.9 
    2   804 Jadah Fitzgerald   10 Awesome Power TC             7:22.5 
    3   883 Julianne Yotov     10 PPYRC                        7:24.7 
    4   805 Maggie Kearns      10 Awesome Power TC             8:00.5 



                               GIRLS 11 & 12
Place No.   Name               Ag Team                        
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   836 Klarke Mitchell    11 Extreme Runners              6:39.9 
    2   835 Kiara Walker       12 Envy Track Club              6:50.3 
    3   817 Jordyn Cami Thomps 11 Bronx Tigers                 7:04.6 
    4   875 Adia Palmer        11 METROPOLIS                   7:05.5 
    5   869 Aaliyah Perez      12 Zodiacs Track Foundation     7:11.4 
    6   884 Julissa Martinez F 11 OLQA                         7:13.9 
    7   865 Natalia Liccese    12 Zodiacs Track Foundation     7:48.3 
    8   815 Tiana Richards     11 Bronx Tigers                 8:02.5 
    9   874 Zaria Wright       12 Zodiacs Track Foundation     8:04.8 
   10   829 Areyanna Crumble   12 Envy Track Club              8:20.2 
   11   820 Nyla Anderson      11 ECLIPSETrackandField         9:24.0 
   12   877 Doncia Williams    12 ZODIACS                     10:36.4 



                               GIRLS 13 & 14
Place No.   Name               Ag Team                         
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   801 Emma-Rae Alexander 13 Awesome Power TC             6:45.8 
    2   824 Maiya-Faye Foster- 14 ECLIPSETrackandField         7:06.3 
    3   839 Nia Ogunsanya      13 Extreme Runners              7:15.7 
    4   827 Sanaa Shakwi       13 ECLIPSETrackandField         7:37.5 
    5   860 Diamond Jackson    14 Zodiacs Track Foundation     7:44.9 



                                GIRLS 15-16
Place No.   Name               Ag Team                          
===== ===== ================== == =========================== ======= 
    1   825 Zaria Lumsden      15 ECLIPSETrackandField         8:01.1 
USATF.tv
NationWide