Boys 7 & under  800m

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Bakraqi

Ari

Notre Dame

NM

 

 

 

 

 

Boys 8 & Under  2 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Robertson

Nicholas

TSC

08:21.0

2

Addison

Alex

TSC

08:37.0

3

Lawson

Kyaire

Ruff Kutz

09:23.0

4

Gliszczynski

Erik

TSC

09:32.0

5

Rodgers

Sean

TSC

09:50.0

6

Muccini

Lucas

TSC

09:51.0

7

Armstrong

Amir

ECLIPSE T&f

11:25.0

8

Armstrong

Ahmad

ECLIPSE T&f

12:25.0

9

Lam

Elijah

495 TC

12:59.0

 

 

 

 

 

Girls 8 & Under  2 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Plaviak

Julia

Notre Dame

08:21.0

2

Johnson

Kayla

Ruff Kutz

09:17.0

 

 

 

 

 

Boys 9-10  3 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Bakraqi

Leart

Notre Dame

12:12.0

2

O'Donnell

Owen

TSC

12:57.0

3

Johnson

David

TSC

13:12.0

4

Gaotra

Aryan

TSC

13:16.0

5

Gliszczynski

Torsten

TSC

13:16.0

6

Ghotra

Rhohan

TSC

13:24.0

7

Henry

Aiden

TSC

13:29.0

8

Mills

AJ

TSC

13:38.0

9

Sweeney

Ben

TSC

14:15.0

10

Tyler

Owen

TSC

14:24.0

11

Nelson

Jake

495 TC

15:25.0

 

 

 

 

 

Girls 9-10  3 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Heskin

Lauren

TSC

11:32.0

2

Kenny

Aoife

Unattached

12:25.0

3

Muccini

Siena

TSC

13:21.0

4

Mills

Julia

TSC

13:27.0

5

Haywood

Sydney

Sole Mates TC

14:12.0

6

Schwartz

Nicole

495 TC

15:07.0

7

Savickis

Sydney

495 TC

15:59.0

8

Acceley

Anayah

Ruff Kutz

16:00.0

9

Cadle

Janelle

Unattached

16:01.0

10

Deshpande

Arya

TSC

16:12.0

11

Liebowitz

Laura

495 TC

16:18.0

12

Lambert

Kayla

Eclipse TC

18:50.0

 

 

 

 

 

Boys 11-12  3 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Bishop-Scioli

Kelby

495 TC

11:03.0

2

Perineau

Quinten

Eclipse TC

11:13.0

3

Thornton

Jack

TSC

11:40.0

4

Rachek

Andrew

TSC

12:56.0

5

Chenault

Dakari

Unattached

13:23.0

6

Lilly

Andrew

TSC

14:23.0

7

Lam

Zachry

495 TC

15:23.0

8

Savickis

Daniel

495 TC

17:16.0

 

 

 

 

 

Girls 11-12  3 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Farrell

Catherine

495 TC

10:24.0

2

Muccini

Sophia

TSC

12:17.0

3

McEachern

Victoria

Ruff Kutz

13:28.0

4

Myers

Phoebe

Ruff Kutz

13:46.0

5

Bernard

Alana

Ruff Kutz

13:48.0

6

Thorton

Sarah

TSC

14:08.0

7

Gliszczynski

Krista

TSC

14:26.0

8

Donovan

Sara

TSC

14:47.0

9

O'Donnell

Megan

TSC

15:32.0

10

Ford

Jordyn

Ruff Kutz

16:16.0

11

Nielson

Jordan

495 TC

16:49.0

12

Anderson

Nyla

Eclipse TC

18:38.0

 

 

 

 

 

Boys 13-14   4 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Vella

Brandon

TSC

17:58.0

2

Brown

Tai

Ruff Kutz

19:16.0

3

Savickes

Sam

495 TC

24:54.0

 

 

 

 

 

Girls 13-14   4 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Fiordalisi

Caroline

495 TC

17:13.0

2

Mastreano

Maddie

495 TC

17:29.0

3

Feortides

Erika

Unattached

18:01.0

4

Sanders

Shayla

Ruff Kutz

18:10.0

5

Dumpson

Mya

Ruff Kutz

19:01.0

6

Pollina

Julia

495 TC

19:13.0

7

Foster-Daniels

Maiya-Faye

ECLIPSE T&F

19:20.0

8

Harrison

Jessica

Ruff Kutz

19:42.0

9

Shakwi

Sanaa

ECLIPSE T&F

20:39.0

10

Chenault

Gabrielle

Unattached

21:02.0

11

Licari

Meghan

495 TC

21:09.0

12

Gliszczynski

Katrina

TSC

21:21.0

13

Myers

Sophia

Ruff Kutz

22:48.0

14

Brown

Alexandria

ECLIPSE T&F

26:33.0

 

 

 

 

 

Boys 15-16   4 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Hill

David

Unattached

18:45.0

2

Braimah 

Abass

ECLIPSE T&F

18:46.0

 

 

 

 

 

Girls 15-16  4 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Tobias

Lili

ECLIPSE T&F

17:29.0

2

Lumsden

Zaria

ECLIPSE T&F

21:53.0

3

Valentin

Aneika

ECLIPSE T&F

27:02.0

 

 

 

 

 

Boys 17-18   4 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Lawson

Amado

Ruff Kutz

14:56.0

 

 

 

 

 

Girls 17-18   4 km

Place

Last Name

First Name

Team

Time

1

Biggs

Briele

NY Lyons Mane TC

20:07.0

2

Callaghan

Taesha

ECLIPSE T&F

27:12.0

 

 

 

 

USATF.tv
NationWide