9-10 Girls - 3 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Kennedy, Ava-Louise       04 New York Sta          13:27.39  
  2 Bernard, Lexi             04 South Lewis           13:29.10  
  3 Mills, Julia              04 Tsc                   14:46.80  
  4 Herman, Esme              04 Island Expre          14:55.70  
  5 Hustead, Julia            03 Island Expre          15:22.50  
  6 McGann, Megan             04 Unattached            16:09.50  
  7 Comer, Una                03 Tsc                   18:19.70  
 
9-10 Boys - 3 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Rodriguez-King, Michael   04 Island Expre          12:16.30  
  2 O'Donnell, Owen           04 Tsc                   13:15.30  
  3 Tabbitas, Phil            04 Island Expre          13:48.70  
  4 Maurer, Drew              04 South Lewis           14:23.00  
  5 Maurer, Devan             03 South Lewis           14:54.00  
  6 Aviles, Dylan             04 New York Sta          15:07.30  
  7 stewart, Kyzer            04 Unattached            16:04.20  
 

11-12 Girls - 3 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Tolbert, Giovanna         01 Velocity Tra          13:03.60  
  2 Fenoff, Paris             01 Unattached            13:23.44  
  3 Kendall, Jacqueline       02 Velocity Tra          13:40.20  
  4 Vishneowski, Kennedy      01 Unattached            13:53.80  
  5 Livingston, Lauren        01 Unattached            14:29.60  
  6 Surace, Rachel            01 Unattached            15:03.80  
  7 Freeman, Sarah            02 Island Expre          15:25.16  
  8 Delnicki, Alexandra       01 Unattached            16:50.00  
  9 O'Donnell, Megan          01 Tsc                   17:47.97  
 

11-12 Boys - 3 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Howles, Geoff             01 Kinetic Runn          11:36.90  
  2 Bakraqi, Leart            02 Unattached            12:03.50  
  3 Simpson, Alexander        02 Unattached            12:12.70  
  4 Acosta, Sean              02 Island Expre          12:25.80  
  5 Kornfeld, Andrew          01 Unattached            13:13.40  
  6 Wilkinson, Alex           02 Utica Roadru          15:11.70  
  7 Swift-henry, Adrian       02 Velocity Tra          16:11.10  
  8 Bizjak, Evan              01 Unattached            16:39.10  
 

13-14 Girls - 4 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Cummings, Keellyn         00 Unattached            15:59.70  
  2 Kennedy, Eve              00 New York Sta          17:17.40  
  3 Foster-Daniels, Maiya-Fa  99 Eclipsetrack          18:49.70  
  4 Nolan, Katelyn            00 Unattached            19:45.60  
  5 Comer, Fiona              00 Tsc                   20:10.30  
 

13-14 Boys - 4 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Heskin, Ryan              00 Tsc                   15:03.30  
  2 Cuthbertson, William      00 Island Expre          15:07.20  
  3 Lynch, Oadhan             00 Island Expre          15:21.50  
  4 Dillon, Charles           99 Eclipsetrack          15:22.30  
  5 Rust, Bart                00 New York Sta          15:24.70  
  6 Moses, Chuckie            99 Jersey Heat           16:07.70  
  7 Verro, Anthony            00 Unattached            16:09.50  
  8 Albrecht, Aaron           00 Unattached            16:44.00  
  9 Boccia, Domenick          99 Island Expre          16:54.60  
 10 Demeo, Anthony            99 Island Expre          18:07.50  
 11 Whitehurst, Tyler         99 Eclipsetrack          18:26.70  
 12 Humphrey, Evan            00 Unattached            18:45.00  
 13 Taylor, Daunte            00 Island Expre          20:22.20
USATF.tv
NationWide